Společnost Coswick

Kosvik je závodem s plným zpracovatelským cyklem na výrobu parket, která byla postavena v běloruském městě Zaslavl za účasti kanadských investorů. Podnik plně kontroluje proces výroby a garantuje vysokou kvalitu produkce. Do výroby jsou přiváženy pokácené stromy a výsledkem plného zpracovatelského cyklu jsou vysoce kvalitní parkety.

Podnik má současné vybavení, které každoročně vyrábí 600 tisíc čtverečních hotového materiálu. Osmdesát procent produkce putuje do zahraničí: do Kanady, Spojených států, Polska a dalších zemí.

Základem výrobní řady jsou podlahové desky z masivu, dvouvrstvé parketové desky, třívrstvé jednořadové parketové desky, francouzský a tradiční smrk, modulové a blokové parkety. Závod také vyrábí i některé další dekorativní materiály v přírodního dřeva.

Společnost Kosvik se soustřeďuje na kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost parketových podlah. Aby toho dosáhla, snaží se využívat inovativní výrobní technologie. Nabídka se neustále rozšiřuje: zákazník si může vybrat podle barvy, druhu, formátu, stylu a dalších parametrů. Výrobky společnosti jsou ekologicky čisté, pro výrobu parket jsou používány výhradně bezemisní lepidla a laky.