Běloruská lesní společnost

„Běloruská lesní společnost“ je jediným centrem prodeje produktů „Holdingu organizací dřevozpracujícího průmyslu“ (dále jen Holding). Holding zahrnuje 9 podniků pro výrobu řeziva, laminátových podlah, zápalek a panelových výrobků ze dřeva – MDF, dřevotřískové desky, dřevotřískové desky, překližky. Zařízení jsou vybaveny moderním vybavením předních evropských výrobců.

Od roku 2005 je společnost “Běloruská lesní společnost” registrována jako makléř na “Běloruské univerzální komoditní burze” a poskytuje služby prodeje a nákupu zboží v lesních produktech (kulatiny, řezivo apod.) na domácím i zahraničním trhu.

Kombinace podniků do jediné struktury umožňuje řídit kvalitu výrobků ve všech fázích výrobního cyklu: od surovin až po výrobu hotových výrobků a jejich obalů. Centralizace řízení prodeje umožňuje optimalizovat dodávky. Přísná kontrola kvality procesů ve výrobních závodech probíhá v souladu s požadavky mezinárodní normy ISO 9001-2015. Společnost “Běloruská lesní společnost” neustále zlepšuje a rozšiřuje sortiment výrobků v souladu s požadavky trhu, zvyšuje vývoz a rozšiřuje prodejní trhy. Doposud jsou dodávky prováděny ve více než 40 zemích SNS, západní a východní Evropě, na Středním východě, stejně jako ve Spojených státech a Kanadě. Výrobek má certifikát FSC.